منتخبان پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر سمنان

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس استان سمنان، رئیس کمیته اطلاع‌رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات شهرستان سمنان دقایقی پیش در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت:

بر اساس نتیجه انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر در روز جمعه، با رقابت ۹۹ نامزد در انتخابات شورای اسلامی شهر سمنان، نتایج شمارش آراء به ترتیب دارندگان بیشترین رأی اعلام شده است.

علیرضا نوچه ناسار افزود: به ترتیب بیشترین آرای شورای شهر سمنان، هفت نفر به‌عنوان اعضای اصلی و سه نفر به‌عنوان علی‌البدل خواهند بود.

وی هفت نفر عضو اصلی پنجمین دوره شورای اسلامی شهر سمنان را سید مسعود سیادتی با ۱۷ هزار و ۵۱۱ رأی، مجید نظری با ۱۲ هزار و ۲۷۶ رأی، مهدی خراسانیان با ۱۱ هزار و ۸۰۴ رأی، محمد همتی با ۱۱ هزار و ۵۲۰ رأی، عباس آلبویه با ۱۰ هزار و ۱۰ رأی، عباسعلی طالب بیدختی با ۹ هزار و ۲۳۹ رأی و محمد زحمت‌کش با ۸ هزار و ۴۸۵ رأی اعلام کرد.

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات شهرستان سمنان همچنین سه نفر عضو علی‌البدل شورای اسلامی شهر سمنان را راضیه محجوب با ۸ هزار و ۴۰۲ رأی، سیدکاظم شجاعی با ۸ هزار و ۳۱۰ رأی و همت هادیان با ۸ هزار و ۲۱۱ رأی معرفی کرد.

، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *